pl | en | es

o nas

Nasza przygoda ze stomatologią zaczęła się w 1983 roku, kiedy to dr Danuta Siedelnik założyła pierwszy prywatny gabinet stomatologiczny w Raszynie. Gabinet mieścił się w jednym z pokoi w domku na ulicy Projektowanej 5. Mniej więcej w tym samym czasie powstawały pierwsze marzenia u przedszkolaka, Anny Siedelnik, by iść w ślady swojej mamy.
W 1991 roku gabinet został przeniesiony do nowo wybudowanej części domu, z oddzielnym wejściem, poczekalnią i łazienką dla pacjentów.
W roku 2002 dr Anna Siedelnik uzyskała dyplom lekarza stomatologa i zaczęła pracę w gabinecie swojej mamy, która od początku wspierała swoją córkę praktycznymi radami.
Jednocześnie dr Anna zdobywała doświadczenie pracując w klinikach wielospecjalistycznych polskich i zagranicznych.
W 2011 roku dr Anna postanowiła zająć się jedynie firmą rodzinną i przeprowadziła gruntowny remont i modernizację kliniki. W bardziej komfortowych warunkach, większym pomieszczeniu, a przede wszystkim w miłej, kameralnej i serdecznej atmosferze możemy świadczyć szeroki zakres usług stomatologicznych.
Udało nam się, ponieważ stomatologia jest naszą pasją. Pracujemy z zamiłowaniem, dlatego osiągnięcie jak najlepszych efektów leczenia jest naszym nadrzędnym celem. Zapewniamy, że w trakcie leczenia dochowujemy najwyższej staranności, wykorzystując do tego naszą wiedzę, umiejętności, możliwe środki oraz metody leczenia.


Z wielką radością zapraszamy Państwa do gabinetu na miarę XXI w.
                                    Danuta i Anna Siedelnik